Magnolia Spring

Magnolia Spring Boutique Apartments

nederland,
Bergen
2
€165 -
€170
/ nacht

Smaakvolle appartementen bij de Noord-Hollandse kust

Interieurliefhebbers opgelet! In het centrum van het mondaine kunstenaarsdorp Bergen staat een statige vrolijke villa: Magnolia Spring. Je vindt hier twee stijlvolle appartementen waar je hart een sprongetje van maakt. Perfecte hideaways voor een break op de leukste locatie. Waarschuwing: het héérlijke interieur maakt je een tikkie – understatement – hebberig!

Instant vakantiegevoel

Eén blik op de stijlvolle appartementen en de vakantiemodus is aan! De lichte kleuren, de Marokkaanse meubels en accessoires en de handgemaakte Portugese tegels, het is allemaal even mooi. Aan Isi en Morien, de eigenaren van Magnolia Spring, kun je dat wel overlaten. Ze zitten er per slot van rekening op. Isi is grafisch ontwerper en Morien is eindredacteur voor vtwonen, weer verliefd op je huis. Dus tja, dat jij verliefd op Magnolia Spring wordt, is niet zo gek.

Slowliving to the max

Appartement Magnolia Tree ligt aan de voorzijde van de villa met uitzicht op de grote witte Magnolia-boom waaraan de villa haar naam dankt. Appartement Palm Tree ligt op de eerste verdieping en kijkt uit op de tuin waarin een grote palmboom de show steelt. Beide appartementen zijn wer-ke-lijk prachtig. Goede bedden, een volledige keuken, een luxe badkamer en mooie handgemaakte en duurzame interieuritems die je het liefst allemaal zelf ook wilt hebben. Magnolia Palm heeft een fijn balkon om lekker te chillen. Magnolia Tree heeft een gezellig terrasje én een stoere Noorse Jøthul houtkachel, wat in de koudere maanden oh zo knus is. Kiezen uit die twee wordt dus nog lastig.

Bergen heeft het!

Oh wat houden wij van deze regio. Bergen is werkelijk een van de leukste dorpen van Nederland en wij komen er zo ontzettend graag. Gezellige restaurantjes en terrasjes, leuke boetiekjes, interieurwinkels en galeries, Bergen is hot! Het strand en het bos liggen om de hoek. Vanuit Magnolia Spring loop je zo het bos en het centrum in. Huur een fiets en je staat binnen no time met je voetjes op het strand van Bergen aan Zee. Paardrijden op het strand, borrelen in een van de leuke strandtenten, wandelen door de duinen of gewoon lekker even op je krent genieten van het moment. Fiets vanaf het strand vooral nog even door de duinen naar het andere oh zo leuke dorp Schoorl of naar de polders van Groet. Zin in de levendigheid van de stad? Dan rij je vanaf Magnolia Spring gemakkelijk naar Alkmaar, Haarlem of Amsterdam.

Interieurliefhebbers weten deze spot absoluut te waarderen. Kom met je lief, je vriendin, je zus of je moeder lekker genieten bij Magnolia Spring en laat je inspireren door de stijlvolle inrichting en de fantastische omgeving.

Ps. Van half mei tot half juli is Magnolia Spring in zijn geheel te huur: dwz het woonhuis van de eigenaren + de twee appartementen Palm Tree en Magnolia Tree en de heerlijke tuin. Een unieke kans om in dit prachtige huis te verblijven. Afhankelijk van de periode is de minimale verblijfsduur 3 dagen of een week.

Thema's

In de omgeving

Type accommodatie

Voor de kinderen

Ideaal voor

Extra's

Voorzieningen (binnen)

Voorzieningen (buiten)

Locatie

"Bergen is hot! Het is werkelijk een van de leukste dorpen van Nederland, daarom komen wij er zo graag!"

vanaf

€ 165
/ nacht
Ben je geïnteresseerd in een verblijf bij Magnolia Spring Boutique Apartments? Kijk dan eens op hun website of neem direct contact met de accommodatie op via de button hieronder.

De nieuwste écht leuke vakantieaccommodaties ontvangen?

vanaf € 165
/ nacht

Direct contact

Stel hier je vraag - bijvoorbeeld over beschikbaarheid - aan de eigenaar

Contactformulier

NIEUWSBRIEF

Inspiratie in je mailbox

Meld je aan en ontvang voortaan de meest inspirerende vakantieaccommodaties per e-mail