Finca Malvasia Lanzarote

Finca Malvasia

spanje,
Masdache, Lanzarote
2 - 7
€165 -
€350
/ nacht

Boutique domein in vulkanisch wijnlandschap op Lanzarote

Even helemaal weg, maar dan anders. Finca Malvasia ligt midden in het ruige, bijna buitenaardse landschap van Lanzarote. Geen drukte, geen resorts – hier verblijf je op een kleinschalig boutique domein van 20.000 m² in La Geria, waar alles draait om rust, ruimte en schoonheid. Je slaapt in één van de vijf stijlvolle suites, studio’s of appartementen (2–4 p.) of in de ruime villa voor 7 personen met eigen verwarmd zwembad. En overal dat uitzicht… zwarte lavavelden, wijnranken en bergen die lijken te gloeien in het licht.

Een ode aan César Manrique en dat zie je meteen

De finca werd met veel gevoel voor stijl getransformeerd door Tarnya en Richard, twee London-based designers, met een duidelijke knipoog naar César Manrique – de man die Lanzarote zijn ziel gaf. Witgekalkte muren, ruwe lavasteen die karakter geeft, ingebouwde banken, natuurlijke materialen en zachte tinten die je meteen laten landen. Badkamers met planten, terracottavloeren, mooie vintagevondsten en designstukken. En dan dat uitzicht – vanuit je bed, je terras of zelfs je bad kijk je zo uit over de wijngaarden en vulkanen.

Verschillend in grote, maar dezelfde signatuur

Vijf accommodaties: een suite en studio voor twee plus drie appartementen voor 4-5 personen, allemaal met eigen kitchenette, een schaduwrijk privéterras en fijne extra’s zoals badjassen, Nespresso en een kleine welkomstsnack. In de grotere appartementen zorgt een houtkachel voor extra sfeer op koelere avonden.

Dan is er nog La Finca: een villa voor 7 personen met drie slaapkamers, een ruime living, complete keuken en buiten een verwarmd zwembad en een heerlijk terras met BBQ en uitzicht op het Nationaal Park Timanfaya. Kom je met een grotere groep? Dan is het ook mogelijk om de hele finca exclusief af te huren – perfect voor een familiebijeenkomst of een vakantie met vrienden, waarbij je deze prachtige plek helemaal voor jezelf hebt.

Buiten… en je wil eigenlijk nergens meer heen

Het zwembad ligt als een kleine lagune tussen de palmen en witte terrassen, alsof het er altijd al was. Ligbedje erbij, boek in de hand… en je bent weg. Er is een gezamenlijke barbecueplek voor lange avonden buiten, een hangmat voor middagdutjes en misschien wel het mooiste plekje van allemaal: de ronde yogaruimte van vulkanische steen. Hier worden massages en yogalessen gegeven, maar je kunt er net zo goed zelf je matje uitrollen.

Wat maakt deze plek echt speciaal? Finca Malvasia is een werkende wijngaard, waar druiven worden verbouwd voor de lokaal bekroonde Malvasia Seco. Die proef je hier gewoon ter plekke – bij zonsondergang, op je eigen terras, met uitzicht over de lavavelden. Hier komen natuur, wijn én lokaal design allemaal samen en juist dat geeft deze plek zijn unieke karakter.

Zo beleef je Lanzarote op z’n best

Je zit hier ver weg van de drukte, maar alles ligt verrassend dichtbij. Binnen 10–15 minuten sta je op het strand of schuif je aan bij een lokaal restaurant. Tarnya en Richard maakten een persoonlijke gids met hun favoriete plekken – van verborgen baaitjes tot de beste wijnhuizen en lokale marktjes. Ga wandelen door het maanlandschap van Timanfaya, leer surfen in Famara of plan een wijnproeverij tussen de lavavelden. En daarna? Terug naar je finca, tussen de wijngaarden en vulkanen – puur en zó mooi!

Thema's

Self-cateredBuitenactiviteitenFoto- / videoshootsKindvriendelijkRetreatsRomantischStrandvakantiesWorkation

In de omgeving

Lekker stilDichtbij dorp of stadDichtbij strandNiemand om je heenPlattelandWandelen

Type accommodatie

VakantiedomeinAppartementVakantiehuis

Ideaal voor

GezinMet z'n tweetjes

Voorzieningen (binnen)

Wifi

Voorzieningen (buiten)

Zwembad (verwarmd)Zwembad (privé)Zwembad (gedeeld)

Extra's

YogaMassage

Locatie

"Ruwe lavasteen, witte vloeren, mooie vintage- en designstukken. En dan dat uitzicht..."

vanaf

€ 165
/ nacht
Ben je geïnteresseerd in een verblijf bij Finca Malvasia? Kijk dan eens op hun website of neem direct contact met de accommodatie op via de button hieronder.

De nieuwste écht leuke vakantieaccommodaties ontvangen?

vanaf € 165
/ nacht

Direct contact

Stel hier je vraag - bijvoorbeeld over beschikbaarheid - aan de eigenaar

Contactformulier

NIEUWSBRIEF

Inspiratie in je mailbox

Meld je aan en ontvang voortaan de meest inspirerende vakantieaccommodaties per e-mail